Moje weby o podnikání na internetu

Zajímají vás moje weby, které jsem vytvořil? Kdysi jsem měl jen jeden web (od roku 1996). Ten s mým příjmením (ozogan.cz). Pak jsem měl spoustu dalších webů. Když mě něco napadlo něco zajímavého, zřídil jsem k tomu napřed samostatný web (nebo jen registroval doménu). Pak se ukázalo, že to až tak zajímavá myšlenka není, a ty weby zanikly. Přesto mám stále dost webů. Na některých nic nenajdete, na jiných najdete třeba jen mou nabídku, co můžu pro své zákazníky udělat.

Zde je seznam několika mých webů, které se věnují podnikání. Ve skutečnosti mám těch webů více, další jsou ale jen rozpracovány a chybí na nich předpokládaný obsah. Jsou však již spuštěny, aby je indexovaly vyhledávače. Časem by měl být obsah doplněn. Pokud se chcete na některý z mých webů podívat, klikněte na jeho název, nebo na logo webu.

www.ozogan.cz

Můj osobní web s přehledem toho, co dělám a nabízím. Na webu najdete přehled, co vše dělám a nabízím. A časem to nebude jen o podnikání, najít tam bude možné najít i mé osobní názory na zcela běžné věci. Protože i já jsem nejen podnikatel, ale i obyčejný člověk.

www.ozogan.cz, moje weby o podnikání na internetu


www.ozogan.cz

www.PruvodcePodnikatele.cz

Dumal jsem, jak bych mohl pomoct ostatním v jejich podnikání. Napadlo mě, že bych se mohl stát jejím průvodcem, ukazovat jim správnou cestu. I podle toho vznikla má kompletní nabídka mých služeb. Rád bych ale ukázal navíc i další možnosti. Dal inspiraci, jak podnikat na internetu.

www.PruvodcePodnikatele.cz


www.PruvodcePodnikatele.cz

www.ProdejniWeb.cz

Nejdůležitější vlastnost webu je možnost použít ho k prodeji produktů, nebo služeb. Nejlépe tak, že takový prodejní web je nastaven pro automatický provoz. Naleznete zde informace o aplikacích, které je k tomu vhodné použít. Dozvíte se také, jak celý prodejní web nastavit na automatický provoz bez nutnosti programování.

www.ProdejniWeb.cz


www.ProdejniWeb.cz

www.UdelatWeb.cz

Jak si udělat sám web ve WordPressu? Viděl jsem už různé návody a postupy, podle mě ale většina z nich na to šly dost složitě. Chtěl bych proto ukázat, jak je možné udělat si web i bez složitých znalostí a programování. Postupně, krok za krokem. Zde je zaměření zejména na funkčnost WordPress webu (systém a Pluginy). Nastavení vzhledu webu (šablony) je řešeno zejména na mém jiném webu StavebniceWebu.cz.

www.UdelatWeb.cz


www.UdelatWeb.cz

www.StavebniceWebu.cz

Víte už o tom, že web je možné si v dnešní době poskládat jako stavebnici? Vzhled webu už není nutné programovat. Je možné ho zadat v nastavení šablony, nebo je možné ho doslova poskládat ve vizuálním návrháři. Věnuji se zde zejména pluginu Elementor, ve kterém je možné si vzhled webu poskládat. Popisuji také k tomu vhodné šablony, například GeneratePress. Věnuji se také české, velmi oblíbené šabloně MioWeb.

www.StavebniceWebu.cz


www.StavebniceWebu.cz

www.Vyzva100dni.cz

Za jak dlouho je možné rozjet online podnikání? Podle mě by na to mělo stačit 100 dní, což je 14 týdnů. Na co se každý ten týden zaměřit, jak postupovat? Sepsal jsem své zkušenosti a ukázal možnou cestu, jak na to. Rozhodně to není jediná správná cesta.

www.vyzva100dni.cz


www.vyzva100dni.cz

www.OnlineProdukty.cz

(PŘIPRAVUJUE SE) Každý z nás umí něco, co zajímá někoho dalšího. Pokud to znáte dobře, máte možnost své znalosti a zkušenosti nabídnout dalším lidem. Je možné to vše co znáte převést do produktu a prodávat jej na internetu. Seznámím vás, jak toho dosáhnout, jak převést znalosti do digitálního produktu, který je možné prodávat na internetu. Ukážu vám, jaké jsou možnosti ebooku a videokurzu. Dozvíte se, nabízet na internetu digitální produkty s velkým ziskem.

www.OnlineProdukty.cz


www.OnlineProdukty.cz

Jaký je další krok?

Na svých webech zaměřených na podnikání se zaměřuji zejména na tvorbu podnikatelského webu. Naleznete na nich také mé návody a postupy, jak nastavit web. Jsou většinou textové s podrobným uvedením kroků, jak řešit konkrétní akce. Dostupné jsou v členské sekci, kde je možné klást doplňující dotazy.


Návody a postupy, jak nastavit web

Pokud je pro vás návod málo popisný, podívejte se také na mé tutoriály a kurzy, kde je vše vysvětlováno názorně ve videu. Podrobně, krok za krokem. Samozřejmě opět v členské sekci, kde je možné klást doplňující otázky.


Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Netroufáte si sami udělat web? Pomůžu vám s tím, nainstaluji vám váš prodejní web. V případě potřeby si jej následně budete mít možnost upravit a doplňovat o nové možnosti. Můžete k tomu ode mě získat návody a postupy, jak postupovat (krok za krokem).


Můžu vám udělat web, který změní vaše podnikání

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Jaké sledujete weby o podnikání? Co na nich hlavně hledáte? Zaujal vás případně nějaký můj web? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář