Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Na základě svých předchozích zkušeností připravuji online tutoriály a kurzy, které by vám měly pomoct rozjet vaše podnikání na internetu. Sleduji už několik roků vše, co se týká podnikání na internetu. Poznal jsem přitom, že nejdůležitější je znát webové aplikace, které toto zjednodušují. Vím už, že je to těžký výběr. Trvalo mi několik let, než jsem si vše otestoval a zjistil, jakou cestou se vydat. Přesněji, jakou aplikaci pro konkrétní činnost použít. Své zkušenosti nyní zpracovávám do videokurzů, které by vám pomohly ve vašem podnikání.

Hledal jsem aplikace, na které se zaměřit

Problematika online podnikání je dosti rozsáhlá. Bylo mi jasné, že není možné zaměřit se na vše. Je nutné se specializovat jen na některé oblasti. Vybral jsem si následující aplikace pro online podnikání:

  • Tvorba prodejního webu
  • Email marketing
  • Objednávky a fakturace

Našel jsem přitom aplikace, které jsou zdarma a zdánlivě výhodně použitelné. Našel jsem ale i další podobné aplikace, za které je nutné platit, rozhodně ale poskytují vyšší komfort. Kterou z nich zvolit? Tu zdarma, nebo tu placenou? I toto mě zajímalo, i tomuto se chci ve svých kurzech věnovat, Nabídnout na jedné straně levné a snadné aplikace zdarma, na straně druhé potom placené aplikace, které toho umožňují mnohem více. Vždy ale s podrobným návodem, jak uvedené řešení (zdarma/placené) použít pro vaše podnikání.

Co bude obsahem tutoriálů?

Mou snahou je, aby kurzy obsahovaly praktické postupy, co a jak vše nastavit a zprovoznit. Vše názorně a krok za krokem. Sám jsem si musel totiž uvedenými aplikacemi projít, sám jsem si zažil, že to není někdy až tak snadné, jak jejich autoři prezentují. Mým cílem je být maximálně objektivní, najít přitom návody, které opravdu fungují. Sám jsem se setkal například s tím, že je těžké sladit aplikace tak, aby fungovaly naprosto automaticky a přitom spolu spolupracovaly. V mých kurzech se přitom dozvíte, jak je nastavit, jak z nich dostat maximální užitek.

Tutoriály a kurzy budou dostupné ve formě podrobných návodových videí v členské sekci. Pokud nebude něco jasné, bude možné vkládat komentáře, na které budu odpovídat. Případně, dotočím další vysvětlující video. Snaha přitom je, aby byly cenově maximálně přístupné co největšímu množství podnikatelů. Konkrétní cenová kalkulace je zatím ve fázi přípravy.

Cena tutoriálů a kurzů

Cena tutoriálů obsahující návodová videa bude samozřejmě vyšší, než je cena textových návodů. Budu se snažit, aby byla jejich cena v rozmezí 1200 až 2400 korun podle velikosti a složitosti obsahu. Je možné, že některé tutoriály bude možné získat na začátku za nižší zaváděcí cenu. Důvodem bude možnost u prvních zájemců ověření, zda je vše v návodu srozumitelně vysvětleno, zda se nezapomnělo na něco důležitého.

Seznam dostupných tutoriálů zde bude
doplněn dodatečně (po jejich dokončení)

Jaký je další krok?

Zaujal vás některý z připravovaných tutoriálů a chtěli byste dostat informaci, až bude k dispozici? Pokud si stáhnete některého mého průvodce, kdy zadáte svůj e-mail, zašlu vám následně informace o tom, až bude tutoriál k dispozici. Dostanete tím navíc výhodu, že budete mít možnost získat tutoriál za výrazně nižší úvodní cenu. Stanete se navíc spolutvůrcem tutoriálu, kdy uvítám vaše připomínky k obsahu tutoriálu. Kdy případné nejasné části zpracuji a vysvětlím důkladněji.

Možná nepotřebujete podrobné tutoriály a stačil by vám zkrácený textový návod. Podívejte se proto, jaké základní návody mám k dispozici, jaké další se případně chystají.


Návody a postupy, jak nastavit web

Případně, podívejte se na seznam mých dalších webů, které se většinou věnují podnikání. Můžete na nich najít další zajímavé informace. Stačí kliknout na následující tlačítko.


Podívejte se na mé weby o podnikání na internetu

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Vyhovoval by vám pro zachycení postupu instalace a nastavení aplikace prodejního webu textový popis, nebo byste dali přednost videu? Jaká je pro vás přijatelná cena textového návodu? Jaký návod by se vám v současné době nejvíce hodil? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář