Průvodce podnikatele

Chtěli byste začít podnikat na internetu? Případně, chtěli byste převést své již fungující podnikání na internet? Dám vám k tomu svého průvodce podnikatele, který vás v deseti krocích seznámí s tím, jak postupovat od myšlenky, až k prvnímu prodeji. Seznámím vás s tím, jak začít (najít si svou cestu), jak být vidět (ukázat se světu), jak zaujmout (vyvolat zájem), jak přesvědčit (nabídnou své řešení) a nakonec, jak prodat (vydělat na tom peníze).


Původce podnikatele (10 kroků, jak začít podnikatr na internetu)

Co průvodce podnikatele obsahuje?

Průvodce vám ukáže v deseti krocích cestu, jak začít podnikat na internetu. Ukáže vám možnou cestu, jak postupovat. Vysvětlí souvislosti a principy online podnikání. Poznáte, proč je nutné mít produkt, který lidé hledají. Přesto však poznáte, že není vhodné prodávat produkt, že je vhodnější zaměřit se zejména na řešení problémů zákazníků.

Seznamte se s cestou, která vás provede postupně krok za krokem začátkem online podnikání. Pro každý krok dostanete instrukce, na co je nutné se zaměřit. Pokud budete plnit poctivě zadané úkoly v každém kroku, máte šanci.  Pokud chcete průvodce získat, zadejte svůj e-mail, na který vám ho mám poslat:

Část 1 – začít (najít si cestu)

  • Krok 01. Poznejte své zájmy a znalosti
  • Krok 02. Najděte problém, který musí lidé řešit

Část 2 – Být vidět (ukázat se světu)

  • Krok 03. Vytvořte web, dejte o sobě vědět
  • Krok 04. Ukažte světu, co umíte

Část 3 – Zaujmout (vyvolat zájem)

  • Krok 05. Staňte se expertem ve svém oboru
  • Krok 06. Budujte seznam zájemců

Část 4 – Přesvědčit (nabídnout své řešení)

  • Krok 07. Vytvořte produkt, který lidé potřebují
  • Krok 08. Nastavte prodejní automat

Část 5 – Prodat (vydělat na tom peníze)

  • Krok 09. Napište neodolatelnou prodejní nabídku
  • Krok 10. Začněte prodávat, vydělat peníze

Jak je možné Průvodce podnikatele získat?

Těší mě, že máte o mého průvodce zájem. I když jsem strávil jeho tvorbou spoustu hodin, dávám jej vážným zájemcům zdarma. Abych však měl přehled o tom, koho mé průvodce zajímají, je možné si je stáhnout jen po zadání vašeho e-mailu v následujícím formuláři.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.


Prostudujte si mé průvodce o podnikání na internetu

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář