Průvodce podnikatele zdarma

Průvodce podnikatele zdarma

Je zdánlivě snadné začít podnikat. Dám v práci výpověď, protože mě šéf štve, jak on vydělává peníze na tom, že já musím na něj dřít. Vyřídím si živnosťák (stojí tisíc korun) a stanu se svým pánem. Vše, co vydělám, bude moje. Také si myslíte, že je to tak snadné? Ve skutečnosti je to jinak. Nabízím vám své průvodce podnikatele zdarma, ve kterých vám předám své základní zkušenosti s podnikáním na internetu.

Původce podnikatele zdarma

ANO, začít podnikat mohlo být snadné v roce 1990, kdy u nás začínali podnikat všichni. Také jsem v té době začal podnikat. Byla to úžasná doba. Lidé měli peníze, bylo plno podnikatelských příležitostí. Jenže, ta doba je už dávno pryč. Je velká konkurence, lidé nemají peníze. Navíc, podniká se už hlavně na internetu. Málokdo z běžných podnikatelů to zvládá.

Jsem na internetu už od roku 1996 a sleduji vše, co se podnikání na internetu týká. Platí tam jiná pravidla, je nutné se tomu přizpůsobit. Kdo nepodniká podle těchto pravidel, nemá šanci uspět. Bude mít málo zákazníků, protože ho nebude nikdo znát. Protože nevyužívá internet.

Své podnikání jsem začal už v roce 1990 tím, že jsem dal podnikatelům nástroje pro vedení jejich účetní agendy na počítači. Jako programátor jsem vytvořil aplikace, které používalo na vedené svého účetnictví tisíce podnikatelů. Doba se už změnila, nyní se chci hlavně zaměřit více na použití internetu v podnikání. Dát praktické návody a postupy, jak na to. Proto jsem začal tvořit své průvodce pro podnikatele.

Bohužel, existují u nás pochybné návody, jak si podnikáním vydělat miliony korun. Cílí přitom zejména na lidi, kteří si myslí, že je snadné zbohatnout. Ano, sleduji takové aktivity, jsem ale dosti skeptický v tom, co nabízejí. Dávají sice praktické rady (proto je sleduji), prodávají však většinou pod psychickým nátlakem (zítra zdražíme) jen draze placené iluze o snadném zbohatnutí. Takovou cestou jít nechci.

Nechci vám slibovat ve svých průvodcích a návodech snadné a rychlé peníze. Netvrdím ani, že to zvládne každý. Mým cílem je ukázat vám cestu, kdy můžete pro své podnikání využívat nové možnosti internetu. Dovolí vám to oslovit a získat nové zákazníky automatickým procesem.

Původce podnikatele zdarma

Průvodce, který vám ukáže cestu, jak dál

Ve svých průvodcích podnikatele bych vám chtěl ukázat cestu, kudy je možné v podnikání na internetu jít. Ukázat základní strategie podnikání na internetu. Berte mé průvodce jako základní pokyny, než se vydáte na samostatnou cestu. Seznámím vás v nich s tím, na co je vhodné dát si pozor, jak postupovat. Nemusíte se bát zbytečných marketingových, ani motivačních keců. Naopak, vše vychází z ihned použitelné praxe.

Seznamte se s mými průvodci (stačí kliknout na jeho název, nebo jeho titulní stránku). Je možné si je stáhnout zdarma po zadání e-mailu. Poznáte v nich základní strategie podnikání na internetu. Rozhodně se v nich nedozvíte všechno. Berte je jako úvodní seznámení s danou problematikou. Podrobnější informace zpracované do konkrétního řešení naleznete v mých návodech a tutoriálech.

Dále uvádím seznam mých průvodců, které se zabývají podnikáním na internetu. Je možné si je stáhnout zdarma po zadání e-mailu. Ano, občas vám na něj pošlu informace o tom, co důležitého z uvedené oblasti jsem na některém ze svých webů napsal, nebo čím bych vám mohl v podnikání pomoct. Pokud vás to bude obtěžovat, budete mít možnost zasílání mých e-mailů zrušit.

Snažil jsem se dát do každého průvodce vždy ty nejdůležitější informace, které by vás mohly zajímat. Jejich tvorbě jsem věnoval spoustu času. Přesto (nebo proto) nemusí být v současné době některé dále uváděné průvodce dokončeny. Pokud máte o takový průvodce zájem, zadejte na jeho stránce svůj e-mail, po jeho dokončení vám ho zašlu.

Průvodce podnikatele
(10 kroků, jak začít podnikat na internetu)

Chtěli byste začít podnikat na internetu? Případně, chtěli byste převést své již fungující podnikání na internet? Dám vám k tomu svého průvodce, který vás v deseti krocích seznámí s tím, jak postupovat od myšlenky, až k prvnímu prodeji. Seznámím vás s tím, jak začít (najít si svou cestu), jak být vidět (ukázat se světu), jak zaujmout (vyvolat zájem), jak přesvědčit (nabídnou své řešení) a nakonec, jak prodat (vydělat na tom peníze). 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce podnikatele (10 kroků, jak začít podnikat na internetu)

Průvodce startu online podnikání za 100 dní (Jak rozjet za 100 dní online podnikání od myšlenky k zisku)

Za jak dlouho je možné rozjet online podnikání? Podle mě by na to mělo stačit 100 dní, což je 14 týdnů. Do svého průvodce jsem sepsal harmonogram, na co se každý ten týden zaměřit, jak postupovat. Najdete v něm některé mé zkušenosti, jak bych to řešil já. Netvrdím, že je to jediná správná cesta. Naopak, nejspíše bude nutné si některé detaily upravit podle sebe podle toho, jakého cíle budete chtít za uvedených 100 dní dosáhnout. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce startu online podnikání za 100 dní (Jak rozjet za 100 dní online podnikání od myšlenky k zisku)

Průvodce tvorbou prodejního webu online podnikatele (Strategie a nástroje pro tvorbu prodejního webu)

Běžný web, pokud na něm chcete prodávat své produkty a služby už nefunguje. Nabídka je už velká, je nutné zaujmout něčím novým. Jednou z možností je vybudovat moderní automatizovaný prodejní web. Na něm provedete zákazníka od jeho první návštěvy až ke konečnému prodeji. Průvodce vás seznámí s aplikacemi, které je k tomu vhodné použít. Navrhne vám také tři varianty webu, jak je možné si prodejní web poskládat. Liší se nejen cenou řešení, ale zejména výsledným komfortem a možnostmi.  


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce tvorbou prodejního webu online podnikatele (Strategie a nástroje pro tvorbu prodejního webu)

Průvodce stavebnicí prodejního webu
(Poskládejte si sami vzhled webu bez programování)

Mnoho lidí si myslí, že pro vytvoření webu je nutná znalost programování. To je pravda jen v případě, že požadujete některé nestandardní vlastnosti a funkce webu. Mnoho dnešních webů je možné za použití vhodných nástrojů si poskládat doslova jako stavebnici. Stačí tak jen dát k sobě požadované části webu, nastavit jejich vlastnosti a zadat, co se bude při určitých událostech dělat. Snadno si tak můžete sami vytvořit vzhledově a funkčně perfektní prodejní stránky. Nebudete muset čekat na externího specialistu, který na vás nebude mít čas, kterému navíc budete muset vysvětlovat, jak si představujete vzhled svého webu. Sami si ho poskládáte jako stavebnici. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce stavebnicí prodejního webu (Poskládejte si sami vzhled webu bez programování)

Průvodce mými službami (Co pro vás můžu udělat?)

Snažil jsem se podrobně popsat, jak můžu pomoct svým zákazníkům s tvorbou webu. Sepsat možnosti a výhody mého řešení prodejního webu. Vysvětlit, co vše souvisí s tvorbou webu, na co by se rozhodně nemělo zapomenout. Ukázat jim, co vše jim můžu nabídnout. Ten text je uvedený na mém webu v několika samostatných článcích. Pro někoho to může být nepřehledné. Proto jsem vše umístil do samostatného průvodce. Pokud proto máte zájem o mé služby, doporučuji se jej stáhnout a prostudovat. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce mými službami (Co pro vás můžu udělat?)

Průvodce uživatele WordPress webu
(Základní návod k použití webu)

(PŘIPRAVUJE SE!) Mnoho webů používá redakční systém WordPress. Ten dovoluje snadnou editaci a publikování textů. Buď ve formě blogu, nebo třeba i firemní prezentace. Ne každý z běžných uživatelů WordPress webu jej dokáže naplno využívat. Připravil jsem proto svého průvodce, který vás seznámí s možnostmi základní administrace vašeho webu. Ukáže vám, jak editovat texty. Seznámí vás také s tím, jak do textu vkládat obrázky a odkazy. Věnuje se také administraci komentářů, které vloží návštěvníci vašeho webu. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce uživatele WordPress webu (Základní návod k použití webu)

Průvodce novým podnikáním
(Jak nastartovat podnikání, jít novou cestou)

(PŘIPRAVUJE SE!) Co je to podnikání? Už to slovo PODNIKÁNÍ to vyjadřuje. Je to hledání nových možností, jak uspokojit potřeby svých zákazníků (a vydělat na tom). U nás dost podnikatelů nadává, že se tu podniká špatně. Je běžné, že jich hodně skončí do tří let. Podle mě je to tím, že berou své podnikání jen jako zaměstnání. Čekají přitom, že jim někdo najde zakázky, oni že jen budou dělat svoji práci. Podnikání je nutné brát jako poslání. Nevzdát se, když se nedaří. Stanovit si cíl a jít si tvrdě za ním přes všechny překážky. Najděte ve svém podnikání nové možnosti!


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce novým podnikáním (Jak nastartovat podnikání, jít novou cestou)

Průvodce Sales Funnel systémem
(Jak udělat z webu automat na peníze)

(PŘIPRAVUJE SE!) Mnoho podnikatelů určitě zajímá, jak by bylo možné převést jejich podnikání na internet. Bojí se jít do neznáma, protože zatím nenašli nějaký celkový přehled toho, jak by mohli postupovat. Tuší, že dnes už nestačí mít běžnou prezentaci, která jen seznamuje s tím, co vše dělají a nabízejí svým zákazníkům. Chtěli by začít na internetu opravdu aktivně podnikat. Chtěli by mít na webu prodejní systém, který bude prodávat za ně v automatizovaném režimu. Průvodce vám představí takový automat na peníze. Pokud budete mít vše správně nastavené, bude jen stačit přivést na web nové zájemce, o následující prodej se následně postará automat. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce Sales Funnel systémem (Jak udělat z webu automat na peníze)

Průvodce tvůrce online produktů
(Jak dostat zaplaceno za to, co vás baví)

(PŘIPRAVUJE SE!) Každý z nás umí něco, co zajímá někoho dalšího. Pokud to znáte dobře, máte možnost své znalosti a zkušenosti nabídnout dalším lidem. Je možné to vše co znáte převést do produktu a prodávat jej na internetu. Seznámím vás ve svém průvodci s postupem, jak toho dosáhnout. Ukážu vám, jak je možné převést znalosti do digitálního produktu, který následně na internetu prodávat. Poznáte, jaké jsou možnosti ebooku a videokurzu. Dozvíte se také, jak takové digitální produkty na internetu nabízet s velkým ziskem. Digitální produkt je totiž možné prodávat opakovaně a teoreticky v neomezeném množství. 


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce tvůrce Online produktů (Jak dostat zaplaceno za to, co vás baví)

Průvodce tvorbou a střihem videa
(Jak natočit a zpracovat své první video)

(PŘIPRAVUJE SE!) Video je mnohem názornější, než psaný text. Pokud proto chcete co nejvíce zaujmout, je vhodné začít natáčet videa o tom, co děláte a nabízíte. Pokud to zvládnete, máte šanci oslovit větší počet lidí, než psaným textem. Velkou nevýhodou je, že natočení videa vyžaduje vhodné vybavení. Důležité je také následné zpracování videa. Video je nutné nejprve natočit, následně sestříhat a nakonec je nutné jej někam uložit, aby se na něj mohl podívat někdo jiný. Jsou to tři základní oblasti, které průvodce probírá.


To mě zajímá (chci další informace)

Průvodce tvorbou a střihem videa (Jak natočit a zpracovat své první video)

Jaký je další krok?

Zaujal vás některý z mých průvodců? Doporučuji stáhnout si ho a důkladně prostudovat. Je však nutné počítat s tím, že není možné dát vše do úvodního průvodce (málokdo by si ho přečetl celý). Jedná se opravdu jen o úvodní seznámení se s danou problematikou. Pokud vás dané téma zaujme, máte možnost prostudovat si návazné návody, nebo tutoriály. Ty jsou rozhodně mnohem podrobnější a probírají téma do větších detailů. Samozřejmě, jsou však již placené.

Podrobnější návody obsahují postupy, co a jak řešit. Jsou většinou textové s podrobným uvedením kroků, jak řešit konkrétní akce. Dostupné jsou v členské sekci, kde je možné klást doplňující dotazy. Návody jsou již placené. Jejich cena je však velmi malá, aby si je mohl zakoupit opravdu každý. Podívejte se, jaké návody připravuji.


Návody a postupy, jak nastavit web

Tutotiály a kurzy jsou zpracovány tak, aby vám daly na zadané téma maximum informací. Obsahují již návodová videa, co a jak konkrétně řešit, krok za krokem. Jsou dostupná v členské sekci, kde je možné klást doplňující dotazy. Samozřejmě, tutoriály jsou také placené. Mou snahou přitom je, aby byly snadno dostupné těm, kteří je potřebují. Klikněte na následující tlačítko a podívejte se, jaké tutoriály a kurzy připravuji.


Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Nalezli jste v něm nějaké nové informace vhodné pro vaše podnikání? Případně, co důležitého vám v nich chybělo? Jaký další průvodce by se vám pro podnikání na internetu hodil? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář