Můžu být váš průvodce podnikatele na internetu

Ukážu vám cestu,
můžu být váš průvodce podnikatele na internetu

Hodil by se vám průvodce podnikatele na internetu, který by vám ukazoval cestu, jak začít podnikat na internetu? Podnikání, to je spousta možností a křižovatek. Každá vás může zavést někam jinam. Zvažte proto, jestli by nebylo vhodné tu cestu absolvovat s průvodcem, který by vám ukázal směr správné cesty. Nabízím vám spolupráci. Můžu jít po té cestě s vámi jako váš průvodce.

Možná si říkáte, proč bych to měl být zrovna já? Třeba proto, že je dobré mít někoho, kdo vám řekne, co by bylo vhodné udělat jinak. Nebudu vám mluvit do oboru vašeho podnikání. Můžu vás ale provést tím, čemu rozumím já. Provedu vás tou správnou cestou do cíle.

Jsem na internetu už od roku 1996, takže už déle, než 23 let. Za tu dobu se internet hodně změnil. Narostly zejména možnosti, jak je možné internet v podnikání použít. Vše je nyní mnohem snadnější. Existuje mnoho nástrojů, které je možné pro podnikání na internetu použít. Není těžké vytvořit web, který obsahuje dokonalou prezentaci firmy s návaznými kroky vedoucí k vytvoření objednávky.

Snažím se stále sledovat nové trendy, jak je možné použít internet v podnikání. Hledám možnosti, jak to vše zavést do praxe. Vím například, že je snadné zřídit si komfortní prodejní web za poměrně vysokou částku, jejíž návratnost může být v nedohlednu. Našel jsem ale i možnosti, jak je možné zřídit si prodejní web web za mnohem menší částky. Je pravda, nemusí to být komfortní řešení, rozhodně však může v dané situaci plně vyhovovat.

Za posledních zhruba 10 let jsem prostudoval stovky webů a hledal na nich, co se týká podnikání na internetu. Našel jsem přitom spoustu nesmyslů, ale také informace, které mohou při správném použití vést ke zvýšení zisku. Zajímaly by vás moje zkušenosti?

Pokud se nechcete takovým dlouhým hledáním a zkoumáním sami zabývat, můžu vám dát své výsledky k dispozici. Můžu být váš průvodce podnikatele na internetu. Provedu vás zejména tvorbou prodejního webu, který dokáže zvýšit vaše zisky. Dám vám srozumitelné návody, co a jak nastavit.

Pomůžu vám udělat prodejní web

Jak se někdy říká, někdy je lepší nedat hladovému rybu, ale naučit jej ty ryby lovit. Stejně tak, i já bych vám sice mohl udělat kompletní web, raději vás ale naučím, jak si takový web uděláte sami. Dám vám základy, co a jak s čím souvisí. Podle potřeby vám můžu udělat základ vašeho nového webu. Vy sami budete mít možnost svůj web následně upravovat podle svých aktuálních potřeb. Dám vám k tomu návody, co a jak udělat.

Nenabízím vám vytvoření běžného webu. Nabízím vám místo toho pomoc při vytvoření automatizovaného prodejního webu. Ten dokáže zákazníka oslovit natolik, že vám na sebe nechá kontakt. Díky tomu budete mít možnost na zákazníka dále působit a zaujmout ho svým řešením jeho problémů, aby u vás nakoupil.

Pomůžu vám udělat kompletní prodejní web. Ten bude obsahovat vše od zobrazení informací o vás a vaší prodejní nabídce, přes možnost zanechání kontaktu na návštěvníka webu s možností na něj následně působit, až po možnost konečného zadání a zpracovaní prodeje. Nabízím tak kompletní prodejní systém založený na moderní psychologii prodeje.

Pomůžu vám udělat automatizovaný prodejní web, který dovede návštěvníka od prvotního zájmu, až k uzavření objednávky. To vše zcela automaticky. Pomůžu vám změnit váš web na obchodníka, který bude pro vás pracovat automaticky a nonstop. Obchodníka, který vám bude generovat nové zákazníky.

Co vám můžu nabídnout?

 • dlouholeté znalosti z podnikání
 • zkušenosti, co a jak v podnikání řešit
 • přehled trendů využití internetu v podnikání
 • pochopení, že ne vždy se daří
 • vize možné další cesty, kterou byste mohli dále pokračovat
 • motivaci a inspiraci

Stanu se průvodcem vašeho podnikání

 • ukážu vám novou cestu, po které můžete jít
 • dám vám srozumitelné návody, co a jak dělat
 • seznámím vás s novými možnostmi marketingu
 • předvedu vám, jak používat v podnikání internet
 • naučím vás, jak některé činnosti automatizovat
 • pomůžu vám předběhnout konkurenci

Dám vám návody a postupy, jak:

 • převést své podnikání na internet
 • vybudovat na internetu vlastní web
 • automatizovat prodejní proces na webu
 • posílat emaily, které prodávají
 • natáčet prodejní videa, která zaujmou
 • udělat z návštěvníků webu platící zákazníky

Rozhodně ode mě nečekejte, že:

 • to udělám všechno za vás
 • znám úplně všechno
 • vás budu nutit do postupů, které nezvládnete
 • za to budu chtít hodně peněz
 • že vám dám nějaké vždy platné zázračné řešení

Počítat můžete zejména s tím, že:

 • Předám vám své zkušenosti získané praxí
 • Stanu se vaším průvodcem a partnerem v podnikání

Můžu být váš průvodce podnikatele na internetu

Jaký je další krok?

Máte už svůj web, který podporuje vaše podnikání? Web, který prodává vaše služby, nebo produkty? Možná už nějaký web máte, je to ale skutečně prodejní web, kde vám, lidé nechají rádi své peníze a nakoupí u vás? Co vše má takový prodejní web umět? Klikněte na následující tlačítko a dozvíte se to.


Potřebujete udělat web, kde vám lidé nechají své peníze?

Možná si říkáte, proč zrovna já bych vám měl radit, jak podnikat na internetu? Jaké s tím mám zkušenosti? A jaké mám zkušenosti se samotným podnikáním? Stačí kliknout na následující tlačítko, dozvíte se tam pár zajímavých informací z mého téměř třicetiletého podnikání.


Kdo jsem, čím jsem si v podnikání prošel?

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Co všechno je vám nejasné, co se týká podnikání na internetu? Jakou radu a zkušenost byste potřebovali? Jak bych vám mohl pomoct s podnikáním na internetu? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář