Návody a postupy, jak nastavit web

Návody a postupy, jak nastavit web

Jak to vše nainstalovat, jak to nastavit? To je častá otázka těch, kteří si chtějí pořídit prodejní web. Je mi jasné, pro někoho to může být velmi těžké. Jinému může naopak stačit jen základní návod, aby se mohl orientovat v možnostech aplikace, kterou chce zprovoznit a nastavit. Připravuji proto návody pro základní aplikace, které se používají pro tvorbu prodejního webu.

Co obsahují návody a postupy?

Návody a postupy jsou textové. Obsahují nejen základní popis aplikace, ale také postup, jak vše nainstalovat a nastavit. A to včetně obrázků s podrobným popisem pro ujasnění, co kam zadat, co a jak nastavit. Takové návody jsou přitom někdy přehlednější, než videozáznam. Nejste u nich totiž nijak vázáni na rychlost videa. Postupovat můžete vlastní rychlostí, kdykoliv se snadno vrátit zpět, pokud je vám něco nejasného.

Návody původně vznikaly jako Ebook, který by bylo možné stáhnout si ve formátu PDF. Uvědomil jsem si ale, že by to nemuselo být v mnoha případech vhodné. Zejména z důvodu možné aktualizace. Rozhodl jsem se proto nabízet své návody a postupy v členské sekci. Výhodou je, že tak bude snadné doplnit kdykoliv nejasné pasáže vysvětlujícím textem. Navíc, vše budete mít možnost komentovat. Případně doplňovat vlastní k textu vlastní připomínky a zkušenosti.

Některé hlavní části návodů, pokud o to bude dostatečný zájem, budou následně převedeny také do formátu videa. Textový popis přitom zůstane zachován. Každý si pak bude mít možnost vybrat, které verzi dá kdy přednost. Na základní seznámení si pustí video, pro konkrétní nastavení aplikace následně použije textový popis s důkladnými vysvětlivkami.

Cena návodů a postupů

Cena návodů a postupů by měla být zhruba 200 až 800 korun podle velikosti a složitosti obsahu. Je možné, že některé návody bude možné získat na začátku za nižší zaváděcí cenu. Důvodem bude možnost u prvních zájemců ověření, zda je vše v návodu srozumitelně vysvětleno, zda se nezapomnělo na něco důležitého.

Možná někoho zaujme cena návodů. Není na současné poměry podezřele nízká? Má to několik důvodů. Hlavní je, že nevidím důvod dávat nepřiměřeně vysoké ceny. Důležitější pro mě je, aby byly návody dostupné i těm, kteří si nemohou dovolit zaplatit dražší tutoriály. Další důvod je, že díky použitému textovému popisu není možné popsat vše dokonale a do detailu, jako je to v tutoriálech. V návodech se probírají pouze základy, detaily a širší souvislosti jsou pouze v obsáhlejších a díky tomu také dražších tutoriálech. Každý má proto možnost vybrat si, zda dá přednost levnějším návodům, nebo dražším tutoriálům.

V současné době je v přípravě několik návodů. Měly by být k dispozici postupně v průběhu roku 2020. Nejprve to bude návod, jak vytvořit minimální prodejní web za pár korun. Následovat budou návody s popisem nejdůležitějších aplikací pro vytvoření prodejního webu. Mám také již rozpracovaný návod zabývající se procesem vytvoření Ebooku. Své zkušenosti Affiliate partnera převádím do návodu, díky kterému byste mohli na Affiliate vydělat i vy.

Seznam dostupných návodů a postupů
zde bude doplněn dodatečně (po jejich dokončení)

Jaký je další krok?

Zaujal vás některý z připravovaných návodů a chtěli byste dostat informaci, až bude k dispozici? Pokud si stáhnete některého mého průvodce, kdy zadáte svůj e-mail, zašlu vám následně informace o tom, až bude návod k dispozici. Dostanete tím navíc výhodu, že budete mít možnost získat návod za výrazně nižší úvodní cenu. Stanete se navíc spolutvůrcem návodu, kdy uvítám vaše připomínky k obsahu návodu. Kdy případné nejasné části zpracuji a vysvětlím důkladněji.

Pokud je pro vás návod málo popisný, podívejte se také na mé tutoriály a kurzy, kde je vše vysvětlováno názorně ve videu. Podrobně, krok za krokem. Samozřejmě opět v členské sekci, kde je možné klást doplňující otázky.


Tutoriály a kurzy, krok za krokem

Případně, podívejte se na seznam mých dalších webů, které se většinou věnují podnikání. Stačí kliknout na následující tlačítko.


Podívejte se na mé weby o podnikání na internetu

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Vyhovoval by vám pro zachycení postupu instalace a nastavení aplikace prodejního webu textový popis, nebo byste dali přednost videu? Jaká je pro vás přijatelná cena textového návodu? Jaký návod by se vám v současné době nejvíce hodil? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář