Můžu vám udělat web

Můžu vám udělat web,
který změní vaše podnikání

Uvedl jsem tu už několikrát, že pro podnikání na internetu je důležité mít web, který dokáže prodávat sám v automatizovaném režimu. Máte takový web? Pokud ho ještě nemáte, co vám v tom brání, kde je nějaký problém? Chápu, není snadné pro každého si udělat web. Dal jsem zde několik možností, jak je možné si takový prodejní web zřídit. Možná patříte k těm, kdo se zaměřují raději na své podnikání, další věci nechají těm, kdo tomu rozumí a dokáží udělat web na zakázku.Nějaký zajímavý text na úvod. 

Mým hlavním cílem je ukázat vám, jak si můžete udělat prodejní web sami. Chápu ale, ne každý se tím chce zabývat. Raději dělají to, co je jejich podnikání. Můžu vám proto nabídnout vytvoření vzorového prodejního webu ve třech variantách podle dále uvedených specifikací. Ten si budete mít možnost dále upravit podle vlastních požadavků. K tomu vám nabídnu návody, jak postupovat.

Rozhodně vám nenabízím vytvoření graficky dokonalého webu. Takový web bývá totiž jen pěkný, ne vždy však dokáže na sebe vydělat. Snad proto, že takové weby tvoří často lidé, kteří umí takový pěkný web udělat, ne vždy však rozumí marketingu a prodeji. Já rozumím spíše fungování prodejního webu, který dokáže provést zákazníka od návštěvy webu až k vystavení objednávky. To je podle mě nejdůležitější hledisko, které by mělo být pro vás při tvorbě webu rozhodující.

Můžu vám udělat web v různých variantách

Můžu vám udělat na zakázku web v několika variantách, které se liší zejména komfortem a cenou. Za nízkou cenu získáte web, který nemusí být až tak komfortní, jako dražší řešení. Platí však přitom, že zvýšený komfort je možné dosáhnout i za nižší cenu, vyžaduje to už ale mít o tvorbě webu rozsáhlé znalosti, věnovat tomu také mnohem více času.

Při návrhu variant prodejního webu jsem vycházel zejména z možností a dostupností aplikací pro základní funkce webu. Zajímaly mě zejména možnosti nastavení vzhledu webu (být vidět, zaujmout), e-mail komunikace se zájemcem (přesvědčit) a možnost objednávek a fakturace (prodat). Výsledkem jsou tři základní varianty prodejního webu (MINIMAL, OPTIMAL a KOMFORT), které se liší zejména vlastnostmi a cenou použitých aplikací.

Prodejní web Ozogan

Prodejní web za přijatelné ceny pro každého

Možná jste se už setkali s různými nabídkami na vytvoření webu, kde je pro vás požadovaná cena příliš vysoká. Často přesahuje za vytvoření webu částku 10 tisíc korun. Chápu, pro malého podnikatele jsou to moc velké peníze. Nabízím vám jinou cestu. Nabízím vám možnost zřízení typizovaného webu obsahující vše nutné pro podnikání na webu za přijatelnou částku.

Mým cílem je umožnit i malým firmám a podnikatelům mít vlastní kvalitní prodejní web. Poznal jsem totiž ve svém podnikání, že právě vlastní web dává podnikatelům nové možnosti. Chci jim tuto možnost zpřístupnit, bez nutnosti platit za zřízení webu nesmyslně vysoké částky. Naopak, pomůžu vám vytvořit kvalitní prodejní web za nízkou cenu.

 • ANO, tato koncepce tří typizovaných prodejních webů (MINIMAL, OPTIMAL a KOMFORT) je nový koncept, který tímto spouštím pro ověření zájmu
 • ANO, nyní se ověřují možné problémy ve vzájemné komunikaci při tvorbě typizovaného webu
 • ANO, dále uvedené úvodní ceny mohou být kdykoliv změněny

Dále uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se kdykoliv změnit (nejspíše nahoru). Platí pro základní nastavení, pokud dodáte předem všechny podklady, jak by měl váš web vypadat. Takže texty a grafika (obrázky). Plus požadovaná funkčnost, co se má stát v případě objednávky. Další vylepšení a změny bude už účtováno navíc.

Možná se vám mohou zdát mé ceny vytvoření weby v porovnání s ostatními nabídkami nízké. Je to proto, že netvořím weby přesně na míru dle přání zákazníků. Tvořím sice specializované prodejní weby, ty jsou však jen ve třech předem definovaných funkčních variantách. Počítá se s tím, že takový web si následně sami doupravíte podle svých potřeb.

Prodejní web MINIMAL
(řešení za pár korun)

Pokud máte omezené finanční možnosti a s online podnikáním teprve začínáte, je vhodné použít prodejní web ve verzi MINIMAL (minimální varianta prodejního webu). Skládá se z aplikací, které je možné získat zdarma, nebo za minimální poplatek. Dovolí vám proto rozjet své online podnikání s minimálními náklady.

Možná vám bude plno „odborníků“ tvrdit, že je nutné už na začátku investovat do kvalitního webu a použít MioWeb, SmartEmailing a FAPI. Není to pravda! Ano, můžete mít dobrý nápad, možná se vám to opravdu povede. Vidím ale plno těch, kterým se vynaložené náklady vůbec nevrátily. Je proto vhodné začít spíše minimálním prodejním webem. Ten je možné následně rozšířit na vyšší variantu prodejního webu.

Prodejní web Ozogan


Podívejte se, co umí prodejní web MINIMAL

Kdo by měl problém si minimální prodejní web nainstalovat a nastavit, nabízím mu svou pomoc. Pomůžu vám vše nainstalovat a nastavit. Připravil jsem typickou základní instalaci minimálního prodejního webu, která obsahuje následující:

 • instalace a počáteční nastavení WordPressu
 • instalace základních pluginů
 • vytvoření menu webu
 • nastavení vzhledu Blogu (šablona GenerePress)
 • nastavení editoru Gutenberg
 • vytvoření úvodní stránky webu
 • nastavení základních widgetů
 • vytvoření kontaktní stránky s formulářem pro odesílání vzkazů
 • vytvoření dalších 3 až 5 stránek dle zadání (reference, popis produktu, ceník)
 • instalace a nastavení formuláře pro sběr kontaktů (MailPoet)
 • instalace a nastavení odesílání mailů a zpravodajů (MailPoet)
 • vložení prodejního formuláře SimpleShop

Předběžná cena za instalaci a nastavení minimálního prodejního webu dle výše uvedené specifikace je 1800 Kč. Je to cena základní a neobsahuje doménu, ani webhosting. Uvedená cena je platná jen v případě, kdy dodáte předem texty základních stránek včetně použité grafiky (fotografie, loga) a dohodneme se na základním vzhledu výsledného webu.

Uvedená cena je za zřízení webu a jeho základní nastavení. Předpokládá se, že si následně sami web dále upravíte. Zejména doplníte obsah blogu a text prodejních stránek. Pokud budete mít zájem, můžu vám navrhnout celou strategii prodeje a vytvořit k tomu příslušné texty a prodejní stránky na webu. V takovém případě bude tato práce účtována navíc.

Pokud máte zájem o vytvoření a nastavení minimálního prodejního webu zájem, ozvěte se mi, dojednáme další podrobnosti (včetně termínu zhotovení webu).

Prodejní web OPTIMAL
(prodej digitálních produktů)

Pokud už podnikáte už se ziskem, bude pro vás vhodné zřídit si prodejní web OPTIMAL. Ten je kompromisem mezi minimální cenou a komfortním řešením. Optimální prodejní web vám dovolí nastavit vše dle potřeby tak, abyste mohli libovolně poskládat k sobě aplikace různých autorů.

Proč zrovna optimální prodejní web? Protože je vhodným kompromisem mezi minimálním prodejním webem za pár korun a komfortním prodejním webem. Dostanete v něm více možností, je však nutné vše správně propojit a nastavit, protože budete používat aplikace různých autorů. Dostanete přitom možnost vybrat si za výhodnou cenu aplikace, které dělají to, co potřebujete. Nevýhodou však je, že za některé aplikace už není možné používat zdarma.

Prodejní web Ozogan


Podívejte se, co umí prodejní web OPTIMAL

Kdo by měl problém si optimální prodejní web nainstalovat a nastavit, nabízím mu svou pomoc. Pomůžu vám vše nainstalovat a nastavit. Připravil jsem typickou základní instalaci optimálního prodejního webu, která obsahuje následující:

 • instalace a počáteční nastavení WordPressu
 • instalace základních pluginů
 • vytvoření menu webu
 • nastavení vzhledu Blogu, šablona GeneratePress (varianta zdarma)
 • instalace pluginu Elementor (varianta zdarma)
 • vytvoření úvodní stránky webu
 • nastavení základních widgetů
 • vytvoření kontaktní stránky s formulářem pro odesílání vzkazů
 • vytvoření dalších 3 až 5 stránek dle zadání (reference, popis produktu, ceník)
 • instalace a nastavení formuláře pro sběr kontaktů (MailerLite)
 • instalace a nastavení odesílání mailů a zpravodajů (MailerLite)
 • vložení prodejního formuláře SimpleShop

Předběžná cena za instalaci a nastavení optimálního prodejního webu dle výše uvedené specifikace je 2800 Kč. Je to cena základní a neobsahuje doménu, ani webhosting. Musíte mít již také registraci MailerLite. Uvedená cena je platná jen v případě, kdy dodáte předem texty základních stránek včetně použité grafiky (fotografie, loga) a dohodneme se na základním vzhledu výsledného webu.
Uvedená cena je za zřízení webu a jeho základní nastavení. Předpokládá se, že si následně sami web dále upravíte. Zejména doplníte obsah blogu a text prodejních stránek. Pokud budete mít zájem, můžu vám navrhnout celou strategii prodeje a vytvořit k tomu příslušné texty a prodejní stránky na webu. V takovém případě bude tato práce účtována navíc.

Pokud máte zájem o vytvoření a nastavení minimálního prodejního webu zájem, ozvěte se mi, dojednáme další podrobnosti.

Prodejní web KOMFORT
(luxusní řešení bez starostí)

Pokud chcete získat prodejní web co nejrychleji a nemusíte řešit jeho cenu, bude pro vás vhodným řešením komfortní prodejní web. Ten je poskládán z aplikací, které spolu dokonale spolupracují.

Každá z aplikací komfortního prodejního webu obsahuje funkce pro vzájemné propojení. Dovolují proto zautomatizovat celý proces od oslovení zákazníka až k uzavření prodeje. Jedinou nevýhodou proto může být jen cena kompletního řešení. Získáte za to plně české prostředí s českou podporou. Toto řešení je zaměřeno zejména na ty, kdo budou chtít provozovat web s členskou sekcí.

Prodejní web Ozogan


Podívejte se, co umí prodejní web KOMFORT

Kdo by měl problém si komfortní prodejní web nainstalovat a nastavit, nabízím mu svou pomoc. Pomůžu vám vše nainstalovat a nastavit. Připravil jsem typickou základní instalaci komfortního prodejního webu, která obsahuje zejména následující:

Mioweb Blog + prodejní stránky:

 • počáteční nastavení MioWebu, vzhled blogu
 • nastavení hlavičky a patičky webu
 • základní stránky webu (úvodní, produkt, kontakty, …)

SmartEmailing (sběr kontaktů):

 • vytvoření stránky pro sběr kontaktů na webu
 • SmartEmailing, nastavení pro sběr kontaktů
 • SmartEmailing, odeslání magnetu
 • SmartEmailing, následná kampaň

FAPI prodej (prodejní formulář):

 • zadání prodejního formuláře
 • nastavení FAPI pro prodej Ebooku, nebo členské sekce

Mioweb členská sekce:

 • nastavení členské sekce v MioWebu
 • vytvoření nástěnky členské sekce
 • vytvoření obsahu členské sekce (do 3 stránek)

Předběžná cena za instalaci a nastavení komfortního prodejního webu dle výše uvedené specifikace je 3800 Kč (prodej ebooku), nebo 4900 Kč (prodej členské sekce). Je to cena základní a neobsahuje doménu, ani webhosting. Její součástí nejsou také poplatky za využívání používaných aplikací. Uvedená cena je platná jen v případě, kdy dodáte předem texty základních stránek včetně použité grafiky (fotografie, loga) a dohodneme se na základním vzhledu výsledného webu.

Uvedená cena je za zřízení webu a jeho základní nastavení. Předpokládá se, že si následně sami web dále upravíte. Zejména doplníte obsah blogu a text prodejních stránek. Pokud budete mít zájem, můžu vám navrhnout celou strategii prodeje a vytvořit k tomu příslušné texty a prodejní stránky na webu. V takovém případě bude tato práce účtována navíc.

Pokud máte zájem o vytvoření a nastavení minimálního prodejního webu zájem, ozvěte se mi, dojednáme další podrobnosti.

Vytvoření a úprava webu na zakázku
(dle vašich požadavků)

Výše uvedené prodejní weby jsou sestaveny tak, aby jeho jednotlivé části spolu snadno komunikovaly jako kompletní prodejní web. Jsou sestaveny do tří variant lišící se zejména výslednou cenou použitých aplikací. Předpokládá se přitom, že je takto tvořen zcela nový web od počátku. Navíc, že si sami dodáte podklady (texty a fotografie) pro vytvoření webu. Já vám následně vytvořím základ webu, který si můžete sami dále upravovat dle aktuálních potřeb.

Pokud už nějaký svůj web máte a chcete ho přepracovat, je možné zvolit individuální zpracování webu na zakázku. Takové řešení je nutné také zvolit, pokud požadujete jiné propojení aplikací, než je použito na výše uvedených typizovaných řešeních. Můžu projít váš aktuální web a navrhnout celou strategii prodeje na internetu. V případě potřeby najdu a doporučím aplikace, které mohou vyhovovat vašim požadavkům.

Pro základní představu o možnostech uvádím dále základní přehled možností, co vše můžu pro vás na zakázku udělat. Uvedené ceny jsou jen velmi orientační a jsou závislé na tom, jaké podklady dodáte. Konkrétní cena by se dohodla předem.

WordPress + Elementor
+ MailerLite + SimpleShop

MioWeb +
SmartEmailing + FAPI

WordPress je redakční systém, který je možné získat a používat zcela zdarma. Obsahuje zejména Blog se zápisem textů. Pomocí různých pluginů je možné doplnit mnoho dalších funkcí, vhodných pro použití při podnikání. Některé doplňky je možné získat zdarma, jiné jsou placené. Elementor slouží pro snadnou tvorbu vzhledu webu, kdy není nutné cokoliv programovat. Základní variantu Elementoru je možné získat zdarma. MailerLite je aplikace využívaná pro email marketing. Do tisíce kontaktů je možné ji využívat zdarma. SimpleShop se vám postará o prodej vašich produktů (Ebook, členská sekce).

Aplikace, které jsou sice placené, posunou vás však svým komfortem skokem na vyšší úroveň možností využití. Aplikace tvoří provázaný celek od návrhu webu, přes sběr kontaktů a kontaktování zákazníků, až po objednávkový a fakturační systém. Weby vytvořené za použití těchto aplikaci dovolují vysoký komfort nejen vzhledu webu, ale také v možnostech komunikace s návštěvníkem webu. Umožňují současně také následnou komunikaci, vedoucí až k finálnímu prodeji. Já sám používám uvedené aplikace v praxi, znám proto dokonale jejich možnosti. Díky tomu vám můžu poskládat web splňující současné náročné požadavky.

Tvorba webu, WordPress, Elementor, MailerLite, SimpleShop

Tvorba webu, MioWeb, SmartEmailing, FAPI


Zobrazit kompletní ceník WordPress


Zobrazit kompletní ceník MioWeb

Jaký je další krok?

Chtěli byste, abych vám udělal web podle některé z výše uvedených variant? Rád vám pomůžu, rád k tomu použiji své zkušenosti. Pokud chcete, abych vám udělal prodejní web podle výše uvedených specifikací (za uvedenou cenu), musíte mi dát co nejpřesnější zadání, jak má podle vás web vypadat. Musíte k tomu dát co nejvíce textů o tom, co děláte, co nabízíte. Nejlépe včetně fotek, které by měly texty doprovázet. Čím více mi toho dáte na začátku k dispozici, tím je větší šance, že vám z toho udělám prodejní web. Pokusím se co nejvíce z toho použít pro vytvoření vašeho prodejního webu. Vše další (změny) bude účtováno navíc.

Zvolte si, jaká varianta prodejního webu (MINIMAL, OPTIMAL, nebo KOMFORT) je pro vás nejlepší. Nejlépe podle toho, jaké má dané varianta webu poplatky. Rád vám v tomto poradím, rád vám dám k tomu svůj názor.

Ozvěte se mi potom, že máte zájem, abych vám prodejní web podle některé z uvedených variant udělal. Posoudím potom možnosti další spolupráce, zda jsem schopen vám web na zakázku dle dodaných materiálů vytvořit. Čím více zájmu u vás uvidím, tím více budu mít zájem se vám přizpůsobit, najít pro vás řešení vytvoření prodejního webu.


Potřebujete poradit? Vyžádejte si úvodní konzultaci zdarma!

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Měli byste zájem o vytvoření vzorového prodejního webu dle některé z výše uvedených specifikací? Myslíte si, že uvedená cena je odpovídající nabízeným možnostem? Co byste změnili, nebo doplnili? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář