Jak udělat web?

Jak udělat web (sám, nebo na zakázku)?

Zajímá vás, jak udělat web, který vám pomůže v podnikání? Kdysi bylo nutné web složitě programovat. Bylo nutné znát nejen HTML pro zobrazování textů, ale také práci s databázemi, kam se vše ukládá. Dnes je to již snadné, téměř pro kohokoliv. Tvrdí se dokonce, že kdo dokáže ovládat Word pro psaní složitějších textů, ten dokáže provozovat vlastní web. Já k tomu raději dodám, provozovat vlastní web je snadnější, než ho kompletně zřídit. Jeho zřízení je někdy lepší nechat odborníkům, kteří vyberou správné aplikace a vše správně nastaví.

Kdo podniká, tomu nestačí běžný informační web, který obsahuje jen základní údaje o firmě. Dnes je nutné mít již správně nastavený prodejní web, který se sám stará o prodej produktů. Kde a jak je možné ho získat? Jsou dvě cesty. Buď vám ho někdo vytvoří na zakázku, nebo si ho uděláte sami. Každá z cest má své výhody. Která cesta je vhodnější pro vás?

Jakudělat web (sám, nebo na zakázku)?
 

Web vytvořený na zakázku

Nejčastější varianta je, že vám web udělá někdo na zakázku. Nebudete se muset o nic starat, dostanete vše nastaveno. POZOR na to, je plno nabídek na vytvoření levného webu. Tvoří je zejména studenti a mladí příznivci internetu. Znají dokonale moderní technologie, málokdy ale znají podnikání a marketing. Mohou vám udělat vizuálně nádherný web, který však může být z praktického hlediska nevyhovující. Nedokáže zákazníka zaujmout natolik, aby u vás něco koupil. Nedokáže tak splnit nejdůležitější funkci webu. Navíc, o každý web je nutné se pravidelně starat. Budete proto stále závislí na tom, kdo vám web vytvořil. Případně hledat někoho jiného, kdo bude schopen to po něm převzít a váš web udržovat.

Jakudělat web (sám, nebo na zakázku)?

Tvorba webu se stále zjednodušuje a přibližuje se lidem, kteří nemusí být na to nijak speciálně školeni. Dnes už není nutné cokoliv programovat. Stačí si jen doslova poskládat vzhled webu a naplnit jej texty. Dále doplníte definice, co se má stát, když například někdo klikne na tlačítko.

Jakudělat web (sám, nebo na zakázku)?

Dát si vytvořit web na zakázku, nebo to zvládnete sami?

Je to důležité rozhodnutí. Rozhodujícím kritériem budou přitom zřejmě peníze, které do toho můžete vložit. Pokud máte neomezený rozpočet a můžete si dovolit zaplatit lidi, kteří tomu opravdu rozumí, dojte si udělat web na zakázku. Nebudete ztrácet čas laborováním, co a jak udělat.

Pokud jste ochotni věnovat tomu dost času, můžu vám ukázat, jak si uděláte prodejní web sami. Protože čas = peníze. Pokud peníze nemáte, bude vás to stát čas. Výsledkem může být kvalitní web, který budete mít možnost postupně sami vyvíjet a dopracovávat dle měnících se požadavků.

Zabývám se tvorbou prodejních webů už delší dobu. Testoval jsem různé nástroje a varianty, jak vše zprovoznit. Hledal jsem zejména snadno použitelné nástroje, které dokáže použít a nastavit kdokoliv bez znalosti programování. Své takto získané znalosti jsem využil nejen při tvorbě tohoto průvodce, ale také při tvorbě praktických tutoriálů. Ty se zabývají praktickou tvorbou prodejního webu. Popisují v nich krok za krokem, co a jak vše na vašem webu nastavit.

Můžu vás naučit, jak si udělat prodejní web sami

Připravuji návody a tutoriály, které vás naučí, jak si udělat sám prodejní web. Buď jednoduchý prodejní web za minimální náklady (využívající pouze redakční systém WordPress), nebo komfortní web využívající placené aplikace (Mioweb, SmartEmailing, FAPI). V tutoriálu dostanete základy tvorby webu. Naučíte se poskládat si web podle aktuálních potřeb. Dovolí vám to mít web neustále aktualizován podle toho, co zrovna nabízíte. Nebudete muset čekat na někoho, až vám udělá na webu za velké peníze drobné změny.

Mým cílem je umožnit i malým firmám a podnikatelům mít vlastní kvalitní prodejní web. Poznal jsem totiž ve svém podnikání, že právě vlastní web dává podnikatelům nové možnosti. Chci jim proto tuto možnost zpřístupnit, bez nutnosti platit za zřízení webu nesmyslné vysoké částky.

Co pro vás můžu udělat?

Pokud budete mít zájem, projdu ZDARMA (v rámci bezplatné úvodní konzultace) váš současný web a zhodnotím ho, zda obsahuje prvky specifické pro moderní prodejní web. Posoudím také texty na vašem webu, zda jsou pro návštěvníky dostatečně zajímavé, aby vám dali na sebe kontakt, případně přímo u vás něco objednali.

Můžu vám také navrhnout, jak váš web zdokonalit a vylepšit. Doporučím vám, jaké změny na webu provést, aby splňoval dnešní požadavky na moderní prodejní web. Budu přitom respektovat vaše finanční možnosti a dle nich navrhnu řešení dostupná buď zcela zdarma (s menším komfortem využití), případně doporučím využití konkrétních placených aplikací vhodných pro maximální zhodnocení.

Pokud dosud žádný web nemáte, poradím vám, jak si jej zřídit. Opět s ohledem na vaše cenové relace. Buď za využití řešení dostupných zdarma, nebo s využitím placených aplikací, které vám dovolí vybudovat snadno komfortní řešení vzhledu a funkčnosti webu.


Chtěli byste úvodní konzultaci zdarma?

Netroufáte si sami udělat web? Pomůžu vám s tím, nainstaluji vám váš prodejní web. V případě potřeby si jej následně budete mít možnost upravit a doplňovat o nové možnosti. Můžete k tomu ode mě získat návody a postupy, jak postupovat (krok za krokem).


Můžu vám udělat web, který změní vaše podnikání!

Co ode mě naopak nejspíše nedostanete

Pravděpodobně jste se již setkali s nabídkami na vytvoření graficky dokonalého webu. Myslíte si ale, že právě grafické zpracování webu je to nejdůležitější? Myslíte si, že to dokáže váš zákazník náležitě ocenit? Takové (často předražené) weby bývají sice vizuálně líbivé, mnohdy však postrádají základní marketingové principy. Tvoří je často lidé, kteří jsou právě zaměřeni zejména na vzhled webu. Návštěvník takového webu jej sice možná pochválí, často z něj ale odchází, aniž by zanechal na sebe kontakt, který je pro vás důležitý. Místo graficky dokonalého webu se proto zaměřuji spíše na web, který dokáže potencionálního zákazníka zaujmout natolik, že vám na sebe zanechá kontakt a vy budete mít možnost oslovit jej následně opakovaně se svou obchodní nabídkou.

Jaký je další krok?

Jak na tom jste? Pokud byste k tomu dostali návod, dokázali byste si sami zřídit vlastní prodejní web? Nebo, dokázali byste ho podle pokynů udržovat a aktualizovat podle svých potřeb?

Pokud cítíte, že byste potřebovali pomoc odborníka, mohl bych vám s tvorbou prodejního webu poradit. Zabývám se tím už delší dobu, vyzkoušel jsem různé kombinace aplikací. Našel jsem přitom řešení pro ty, pro koho je důležitá zejména výsledná cena. Můžu však nabídnout i komfortnější (dražší) řešení. Které z nich vám bude vyhovovat? Klikněte na následující tlačítko a seznamte se s tím, kdo je můj hledaný zákazník, s kým nejraději spolupracuji.


Kdo je můj zákazník, kterému pomůžu?

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Dokážete si udělat prodejní web s návodem sami, nebo si na to najmete raději zkušeného odborníka. Proč si myslíte, že je vaše řešení výhodnější? Na co je nutné dávat si při tvorbě webu pozor? Kde se dělají nejčastěji chyby? Budu rád, pokud napíšete svůj názor do komentářů.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 38 stran). Obsahuje informace o tom, jak je možné podnikat na internetu. Dozvíte se v něm postup (10 kroků), jak je možné začít podnikat na internetu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář